אודות.jpg

אודות D-SHINY מכללה למקצועות היופי

מתעניינת?

תודה!ההודעה נשלחה בהצלחה.

המכללה נוסדה בשנת 2011, המכללה מכשירה נשים במקצועות היופי ומעניקה תעודות גמר בסיום כל קורס. 

 

חרטנו על דגלנו את השילוב בין חתירה בלתי מתפשרת למצוינות מקצועית, לבין חיזוק הממד העסקי כחלק בלתי נפרד מהכנה לעולם העבודה.  כמו גם יחס אישי וקיום ערוץ תקשורת פתוח ובלתי אמצעי בין הסטודנטיות למורות.  

המכללה פועלת במטרה לסייע לסטודנטיות להשתלב בעולם העבודה, כאשר היא שמה דגש על הקניית כלים פרקטיים. אנו שואפים להעניק לסטודנטיות את מיטב ההכשרה להיות נשים מצליחות בעלות מקצוע מבוקש ובמקביל אנו מעניקים ליווי צמוד בתחילת דרכן.  

אנו מאפשרים חזרה על הקורסים ללא תשלום נוסף.

אנו מודעים למקרים בהם ישנו צורך לחזור על הקורסים כדי לצבור ביטחון ולשפר את הלמידה. סטודנטיות שמעוניינות לחזור על הקורסים הדיגיטליים ועל הקורסים המעשיים במכללה מוזמנות לעשות זאת בחפץ לב, פעם שניה, שלישית ורביעית, על פי שיקול דעתן, ככל הנדרש, ללא כל תשלום נוסף.    

אנו מתגאים בעשרות נשים בוגרות המכללה, המנהלות עסק ברמה גבוה מבחינה מקצועית, ומבחינת תודעת שירות לקוחות גבוהה, בנוסף לידע ולשליטה בפלטפורמות שונות לפרסום עסקי. 

D SHINY מכללה למקצועות היופי ממוקמת בקריית אתא, הגישה נוחה, והחניה חופשית. המכללה מעמידה לרשות הסטודנטיות כיתת לימוד גדולה ומרווחת המצוידת בכל האמצעים המאפשרים לימוד שהוא חוויה ברמה גבוהה ואת כל התנאים הדרושים כדי ליהנות מאווירה לימודית נעימה ומתקדמת. 

 

לפרטים נרחבים אודות הקורסים במכללה צרי קשר.